Project news
Новий навчальний рік!
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Voting
Як Вам новий сайт?
Total 11 common:people_all_forms

Поради батькам

Date: 3 жовтня 2022 о 21:12, Refreshed 3 жовтня 2022 о 21:27

Як батькам підготувати дітей до повітряної тривоги

https://www.youtube.com/watch?v=B18gm2_sEgA&ab_channel=UNICEFUkraine

Що потрібно знати батькам про коронавірус

ПЕРШЕ. Інфекція передається переважно повітряно-крапельним шляхом від зараженої людини або через дотик до забруднених поверхонь.

ЩО РОБИТИ:

  • попросити дітей не підходити ближче ніж на 1 метр до людей, що кашляють, чхають або мають жар;
  • нагадувати дітям про обов’язкове миття рук перед прийомом їжі та після відвідування вбиральні (мити руки потрібно щонайменше 20 секунд або використовувати дезінфекційні засоби для рук);
  • попросити дітей утриматися від прийому їжі з загальних упаковок або посуду (горішки, чіпси, печиво та інші снеки), куди багато людей занурюють руки;
  • просити дітей уникати привітальних обіймів і рукостискань, поки епідеміологічна ситуація не стабілізується;
  • посилити вимоги до вологого прибирання приміщень, очищення та дезінфекції об’єктів, яких торкається велика кількість людей, провітрювати приміщення;
  • важливо уникати місць масового скупчення людей.

ДРУГЕ. Симптоми інфекції: кашель, біль у горлі, риніт, лихоманка, утруднене дихання, сухий кашель, чхання, біль у грудині; у деяких випадках – діарея або кон’юнктивіт. У складних випадках інфекція може викликати пневмонію. У деяких випадках ця хвороба може бути смертельною, однак переважно це відбувається з людьми середнього чи похилого віку, що мають супутні захворювання.

ЩО РОБИТИ:

  • у разі підвищеної температури дитина має залишитися вдома до повного одужання та одразу отримати консультацію сімейного лікаря.

ТРЕТЄ. Як правильно поводити себе в умовах поширення вірусу?

  • мити руки щонайменше 20 секунд або використовувати дезінфекційні засоби для рук;
  • під час кашлю або чхання прикривати рот і ніс паперовою хустинкою, яку потім необхідно викинути; чхати також правильно у згин ліктя;
  • не підходити ближче ніж на 1 метр до людей, що кашляють, чхають або мають жар, уникати будь-якого тісного контакту з ними;
  • не споживати сирих чи недостатньо термічно оброблених продуктів тваринного походження.

ЧЕТВЕРТЕ. Маски не допомагають убезпечити себе від вірусу, вони допомагають лише в тому разі, коли маску носить хвора людина.

П’ЯТЕ. Наразі не існує жодних ліків для лікування чи запобігання коронавірусу. Будь-які пропозиції в Інтернеті про вакцини чи ліки – неправда.

Ідеї, як весело провести час з дітьми вдома

Ми підготували для вас кілька ідей, чим зацікавити дітей на час карантину. Проте, не забувайте і про безпеку та запобіжні заходи, аби діти не заразилася поширеним коронавірусом.

Настільні ігри

Знайдіть час пограти з дитиною в її улюблену настільну гру. Адже у кожної малечі, ймовірно, є улюблені ігри: “Поле чудес”, “Монополія”, “Вгадай мелодію”, “Міста” тощо. Тож виділіть час та пограйте всією сім’єю – це весело і пізнавально.

Або купіть великий пазл з нескладним кадром з мультику чи картинкою з будь-якого мультику. Виберіть час, щоб всім разом його зібрати і весело проведіть вечір.

Заняття творчістю

В інтернеті можна знайти безліч онлайн-майстер-класів з хенд-мейду: аплікації, вишивки, виготовлення ляльок-мотанок, декупаж, вироби з паперу, тканини, глини та інших матеріалів, виготовлення домашнього мила і т. д.

Спробуйте, можливо саме так ваша дитина і знайде собі нове хобі чи навіть зробить це справою всього життя.

Читання книг

Домовтеся з дитиною, що за час карантину вона прочитає книгу, яку сама вибере. Допомагайте їй у цьому, або можете читати разом. Після цього обговоріть книгу, героїв та попросіть дитину намалювати якийсь епізод (якщо вона звісно захоче).

Приготуйте щось смачненьке

Дозвольте вашій дитині вибрати якусь цікаву страву, нехай вона сама знайде потрібний рецепт. Звісно, карантин не найкращий час для походів по магазинах, але ж не сидіти голодними.

Обов’язково приготуйте це разом та покажіть дитині, як це потрібно робити. Якщо їй сподобається, то можете зробити це сімейною традицією і готувати разом, до прикладу, щосуботи.

Перегляд фільмів

Пошукайте в інтернеті фільми чи мультфільми, які можна дивитися з дітьми. Це можуть бути: “Пригоди Паддінгтона”, “Коко”, “Красуня і чудовисько”, “Нікчемний я”, “Джуманджі”, “Людина-павук” тощо.

Але не дивіться більше одного фільму в день з дитиною дорослішого віку, а для молодшого школяра досить 30-40 хвилин.

Зіграйте в “крокодила”

Ця гра подобається дорослим і дітям. Чим молодші учасники, тим простіші слова варто загадувати. У цій грі задіюється логіка, розвиваються артистичні здібності, міміка.

Як грати? Скажіть одній дитині тварину чи річ, предмет (це може бути будь-що), щоб вона змогла показати це за допомогою жестів іншим гравцям (членам сім’ї чи друзям). Той, хто першим вгадає, показуватиме наступним

Вчіть історію України з братами Капрановими

Нещодавно українські письменники Дмитро і Віталій Капранови створили “Канал імені  Т.Г. Шевченка”, де цікаво розповідають про історію нашої країни. Наприклад, з відео “Таємна історія Княгині Ольги” можна дізнатися, що Ольга прославилася не помстою за смерть свого чоловіка, а тим, що стала “матір’ю податкової системи” (хоча цілком могла стати  й першою “хрестителькою”).

Останнім часом брати Капранови радять подивитися відео “Навіщо Росії Україна?” та “Хто такі Чумаки?”. Але найпопулярнішим з їхніх роликів досі залишається “Історія України за 10 хвилин”, який менше ніж за місяць набрав пів мільйона переглядів.

Влаштуйте “сімейні” 3D-тури музеями України та світу

Якщо хочеться подорожувати, а можливості немає, є Інтернет і 3D-екскурсії в дуже хорошій якості. Можна подорожувати, як Україною, так і за кордоном.

Наприклад, компанія “Google” спільно з Міністерством культури України зробили віртуальний тур музеями України просто неба. Це сім автентичних музеїв: народної архітектури та побуту “Шевченківський гай” (Львів), Національний музей народної архітектури та побуту (Ужгород), Мамаєва Слобода (Київ), Резиденція Богдана Хмельницького (Чигирин), Запорізька Січ та інші. Кожен з них становить собою віртуальну подорож де можна перенестися на століття назад і доторкнутися до минулого, познайомившись з українською культурою і побутом.

За ЦИМ посиланням можна, наприклад, відвідати Одеський художній музей, директором якого зараз є відомий український художник Олександр Ройтбурд. Походити різними залами, подвір’ям та підземеллями, подивитися на картини та експозиції…

За ЦИМ посиланням можна відвідати Музей театрального, музичного та кіномистецтва України, а за ЦИМ – 3D-екскурсію по музею АТО в національному історичному музеї у Дніпрі.

Також у два кліки можна ознайомитися з мистецтвом різних країн світу (з описами експонатів англійською):

Ведення щоденника

Купіть для дитини гарний блокнот, який застібається на замочок чи закривається на ключик. Та запропонуйте своєму чаду щоденно вести блокнот, записувати туди свої думки та описувати, як минув день. Це допоможе розвивати пам’ять дитини та розвине здатність чітко висловлюватися.

До теми!  Як вберегти дитину від захворювання:

  • обов’язково мийте руки з милом;
  • коли чхаєте чи кашляєте – закривайте ніс та рот серветкою або згином ліктя;
  • м’ясо, яйця та рибу обов’язково термічно обробляйте;
  • обов’язково мийте фрукти та овочі;
  • уникайте тісного контакту з людьми, у яких проявляють симптоми респіраторних захворювань, такі як кашель та чхання;
  • уникайте диких тварин та не відвідуйте ферми;
  • тримайтесь подалі від хворих;
  • максимально обмежте тісний контакт з іншими людьми, тримайтесь на відстані (це приблизно 1,80 м).
Comments:
Only authorized users can leave comments.