Project news
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Voting
Як Вам новий сайт?
Total 11 common:people_all_forms

Патріотичне виховання

Date: 30 листопада 2018 о 16:22, Refreshed 15 березня 2019 о 20:33

 Про реалізацію у 2018 році Стратегії національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016 – 2020 роки

Нинішня ситуація у країні вимагає від педагогів, батьків, громадськості особливого ставлення до питання національно-патріотичного виховання учнів та молоді. На вимогу часу розпорядженням Кабінету Міністрів України від 18 жовтня 2017 року № 743 – р, «Про затвердження плану дій щодо реалізації Стратегії національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2017-2020 роки», наказом відділу освіти райдержадміністрації 28.12.2017 № 594 затверджено план заходів щодо посилення національно-патріотичного виховання дітей та молоді. Відповідно до вищезазначених наказів у плани виховної роботи закладів освіти району вносяться зміни і доповнення, складено та затверджено графіки щомісячних тематичних заходів, присвячених героїчним подвигам українських воїнів, боротьбі за територіальну цілісність і незалежність України.

Успішній реалізації завдань щодо виховання у дітей духовних і моральних цінностей сприяє заклад позашкільної освіти Іршавський районний центр позашкільної роботи, що є осередком національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді у позаурочний час. На базі закладу позашкільної освіти району функціонують гуртки краєзнавчо-патріотичного спрямування, у яких займаються діти шкіл району. Всі вони беруть участь у Всеукраїнських експедиціях учнівської та студентської молоді „Моя Батьківщина – Українаˮ, «Люби і знай свій рідний край», «Мій рідний край очима сучасників» основними завданнями яких є: виховання в учнівської молоді почуття патріотизму, любові до України, поваги до народних звичаїв, традицій, духовних і культурних цінностей українського народу, формування активної громадянської позиції. Експедиція „Моя Батьківщина – Українаˮ проводиться за такими напрямками: „Духовна спадщина мого народуˮ, „Козацькому роду нема переводуˮ, „Із батьківської криниціˮ, „З попелу забуттяˮ, „Геологічними стежками Україниˮ, „Географія рідного краюˮ.

З метою формування в учнів національної свідомості, любові до рідного краю, розуміння нерозривного взаємозв’язку минулого, сучасного і майбутнього України, забезпечення духовної єдності поколінь та вивчення пам’яток матеріальної і духовної культури у навчальних закладах району функціонують сім краєзнавчих музеїв (на базі Арданівської, Великораковецької, Кушницької, Осійської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Климовицької, Смологовицької, Сухівської ЗОШ І-ІІ ступенів), два історико-краєзнавчі музеї (на базі Чорнопотіцької ЗОШ І-ІІІ ступенів, один музей бойової слави на базі Довжанської ЗОШ І-ІІ ступенів та один літературний музей Юрія Станинця на базі Нижньоболотнянської ЗОШ І-ІІ ступенів.

  • патріотичних почуттів учнівської молоді сприяє й участь у всеукраїнських та міжнародних конкурсах: Всеукраїнському конкурсі учнівської творчості, присвяченому Шевченківським дням; Міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика; Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Відрадно, що за підсумками обласного конкурсу «Лист, вірш, малюнок до матері» учениця 9 класу Дунковицької ЗОШ І-ІІ ст. Курах Олександра зайняла перше місце в номінації «Вірш до матері».

Національно-патріотичне виховання у закладах освіти району спрямовується на залучення учнів до глибинних пластів національної культури й духовності, формування в дітей та молоді національних світоглядних позицій, ідей, поглядів і переконань на основі цінностей вітчизняної та світової культури.

У закладах освіти району створюються сприятливі умови для розвитку пластового (скаутського) руху, спрямованого на всебічний розвиток особистості, їїморальних, духовних і фізичних якостей, патріотичне виховання підростаючого покоління, відродження історичних та культурних традицій Українського народу.

Comments:
Only authorized users can leave comments.